Otel Kuralları

Otel Kuralları

Otel Kuralları

Aycan Otel - Otel Kuralları

Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için otelimiz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.
Otele Giriş Saati (Check-in): 14:00
Otelden Çıkış Saati (Check-out): 11:00
İnternet erişimi (Wi-Fi) – ücretsizdir-
Kimlik Yükümlülüğü
Konaklayacak misafirlerin otele giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi gerekmektedir.
Sigara: Yerel yasalar nedeniyle otelin kapalı olan genel alanlarında sigara içmeye izin verilmemektedir. Misafir tercihine göre sigara içilen oda seçeneği sunulmaktadır.
Otopark
Konaklayan misafirlerimiz için açık otopark mevcuttur.
Alkollü İçecek Servisi
Alkollü içecek servisi ve satışımız vardır.
Evcil hayvan
Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Erken Giriş
Saat 13:00’ten önce otele giriş mi yapmak istiyorsunuz? Resepsiyon’a geldiğinizde veya rezervasyon aşamasında erken giriş isteğinizi bildiriniz. Size hazır oda bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Erken giriş için hazır oda garantisi yoktur. Bu imkan odaların boş olmasına ve kat hizmetlerinin temizlik programına bağlıdır.
Garantili olarak erken giriş istiyorsanız isteğinizi teyit ediniz. Erken girişi garanti etmek için bir gece önceden oda satılmamaktadır. Bu nedenle garantili erken giriş için bir gecelik ücret hesabınıza eklenir.

İlave Yatak
Bazı odalarımıza 1 adet katlanabilir ilave yatak ücreti karşılığı konulabilir. 0-3 yaş arası çocuklar için bebek yatağı ücretsiz verilmektedir.
Çocuklar
 0-3 yaş çocuklar için bebek yatağı ücretsiz verilir. Rezervasyon aşamasında isteğinizi teyit ediniz. İlave yatak ve bebek yatağı taleplerinin karşılanması müsaitliğe bağlıdır. Yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Yiyecek ve İçecek
Otele, dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmemektedir.
Bekleme Listesi
Otelimizin dolu olduğu bir tarih için talebinizi bekleme listesine alabiliriz ve yer açılması durumunda talebinize öncelik veririz. Rezervasyon ofisimiz ile iletişim kurunuz.
İptaller
İptal kuralları rezervasyonunuzun fiyatına ve tarihine bağlı olarak değişebilir. Lütfen iptal koşullarından emin olmak için rezervasyon onayına bakınız. Online rezervasyonlarınızı, rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar online olarak iptal edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için rezervasyon ofisimiz ile görüşünüz.