YORUMLAR

Hizmet verdiğimiz misafirlerimizden bizi değerlendirmelerini istedik. Sizlere otelimizde konaklayan müşterilerimizden gelen değerlendirmeleri listeliyoruz.

Beni ve Ailemi misafir eden, Rahat huzurlu bir vakit geçirdiğimiz, eğlendiğimiz ve lezzetli yemekler için Aycan Otel Ailesine çok teşekkürler ederiz.

Hasan Öztürk
Hasan Öztürk

3 gün boyunca burada kaldık ve çok memnun kaldık. Sabah kahvaltıları akşam yemekleri ortamın temizliği çalışanların güler yüzü ve ilgi alakasından dolayı özellikle resepsiyondaki bayan çok ilgiliydi. hepsine teşekkürler.

Özlem Doğan
Özlem Doğan

Otelden bu sabah çıkış yaptık ilgi alaka güler yüz çok güzeldi :) kahvaltı son derece yeterliydi odalar temizdi. Fazlasıyla memnun kaldık her şey için tekrardan çok teşekkür ederiz

Gül Erdoğan
Gül Erdoğan

Geçen bayram ailemle Aycan otelde konakladık. Odaların temizliği gayet güzeldi ve istediğimiz zaman odamız temizlendi. Denize sıfır olması çok güzel. Yemekler gayet lezzetliydi verdiğimiz para boşa gitmedi. Nasipse bu bayramda...

Yavuz Yazıcı
Yavuz Yazıcı

Güleryüzleriyle, ilgileriyle kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayan çok tatlı bir otel. Nezih ve odalar temiz. Bir eksiklik olunca hemen ilgilenip yardımcı oluyorlar. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Ayla Yıldırım
Ayla Yıldırım

Erdek Ocaklarda nadir olan güzellikte bir otel her şeyiyle verilen parayı hak ediyor, yemekler ve ilgi alaka 10 numara tavsiye ederim çalışanları ve işletme sahipleri çok ilgili ve saygılılar.

Orhan Özyüksel
Orhan Özyüksel